Duben 2010

f i n a l'

23. dubna 2010 v 20:19 | <K a t t y* |  moje kecárn[a]
<K a t t y* → kacka-kiki.blog.cz

# CIAO ♥
# tak konečně má příjmačky za sebou → ani netušíte jaká je to úleva :)) včera jsem psala češtinu + matiku → čeština zase tak těžká nebyla, ale ne vším sem si byla jistá a matika tak na tu bych potřebovala rozhodně víc času ale tak uvidíme ;)
# a jinak dneska na 2. gymplu jsem psala jen SCIA → Všeobecný studijní předpoklady, ale musím říct že to byla taky slušná makačka :D 60 otázek, 60 minut absolutně se to nedalo stihnout no :D tak doufám aspoň že nebudu poslední ;D výsledky budu mít v PO a ve ST :)
# co máte v plánu na víkend ? v neděli u nás má být až 20 stupňů což je skvělý takže určitě vyrazím někam ven ;)
# no nic to je asi všechno o víkendu se snad ozvu takj se mějte PA ♥

sometimes everything is wrong ✔

19. dubna 2010 v 19:56 | <K a t t y* |  moje kecárn[a]
<K a t t y* → kacka-kiki.blog.cz
→ ČÁÁU ♥
→ tak zase tak po měsíci konečně píšu :P omlouvám se ale vůůbec nestíhám :D no .. za 3 dny příjmačky jako přijde mi že vůbec nic neumím :D :-? děsný v matice už jsem propočítala desítky příkladů, ale vždycky objevím nějakej novej a nevím jak na něj .. ale tak co už uvidíme jak to dopadne :P :))
→ jinak co je u mě novýho vlastně asi nic :) ve škole je to teďka celkem pohoda, učitelé se umoudřili takže toho teď není tak moc, co u vás ?
→ a jak jste si užili víkend ? u nás bylo nádherný počasí tákže jsem byla nakupovat a venku ♥ úžasný jak to krásný počasí dokáže člověku zvednout náladu x)
→ pro dnešek asi vše v nejbližší době se určitě ozvu tak zatím PA ♥

s t o p*

7. dubna 2010 v 21:00 | <K a t t y* |  moje kecárn[a]
<K a t t y* → kacka-kiki.blog.cz
→ ČÁÁU ♥
→ tak vyjímečně jsem opět zavítala na blog :P nee omlouvám se že teď nic nepřibývá ale fakt není vůbec čas :-? a jak se máte ?
→ za 15 dní příjmačky :( hrozný no přijde mi že vůbec nic neumím :D znáte to, pořád si říkám co musím udělat dneska, co zítra, ale skutek utek :D v matice mám dvě pětky :D super no → jak jste na tom vy ? heej kéž by už byly prázdniny :)) dneska byl u nás absolutně nádhernej den → kéž by to tak vydrželo :P
→ jinak nevím, v nejbližší době se tady asi moc často neukážu uvidíme jak budu stíhat =/ každopádně po příjmačkách to napravím ♥
→ no nic pádím tak se zatím mějte krásně PA ♥

a p r í l ♥

1. dubna 2010 v 16:28 | <K a t t y* |  moje kecárn[a]
<K a t t y* → kacka-kiki.blog.cz
→ ČÁÁU ♥
→ taky je u vás  dneska tak nádherně ? → u nás svítí sluníčko jje tady určitě kolem 16° stupňů tak kéž by to vydrželo :P
→ jinak včera ve škole → myslela jsem si že to bude pohodovej den :D on by byl, kdyby se naše učitelka z matiky nerozhodla "zpříjemnit" nám prázdniny tím že opravila starý testy z matiky ze kterejch měli skoro všichni 5 :D já mám 4,5 super :D co u vás e škole ?
→ no a ode deška konečeně volnoo !! :P super pocit vědět že ráno nemusím vstávat ♥ :D a co máte na prázdniny v plánu ? já zatím nevím ale každopádně na pondělí se budu muset někam uklidit :D
→ no nic tak se zatím mějte PA ♥